Prezent na ślub i wesele


Niespotykany prezent ślubny

Obrazy z pracowni Artistiq to unikalne obrazy powstałe z przesłanego zdjęcia. Jest to idealny prezent na ślub i wesele. Profesjonalne i staranne wykonanie sprawi że jest to produkt niezwykle odporny na bieg czasu. Podarowany podczas wesela będzie w przyszłości stanowić wspaniałą pamiątkę tego szczególnego dnia. Prezent weselny w tej postaci z pewnością zaskoczy i zachwyci parę młodą.

Stylowy i praktyczny prezent na ślub i wesele

Ręcznie malowany projekt drukujemy na wysokiej jakości płótnie a następnie naciągamy na konstrukcję lub oprawiamy w ramę. Możliwe jest także wykonanie prezentu ślubnego w formie obrazu na innych materiałach takich jak drewno, w ramie, fototapeta, plakat czy też fotoboard. Wykonanie stoi na najwyższym poziomie, a jakość i dbałość o detale nie pozostawia wątpliwości co do jakości produktu.

Jak to działa

Nasi graficy ręcznie wykonają dla Ciebie wspaniały projekt. Wystarczy że prześlesz zdjęcie zakochanych z sesji narzeczeńskiej lub jakiekolwiek inne zdjęcie w dobrej rozdzielczości. Do Twojego wyboru oddajemy kilkadziesiąt wspaniałych styli na których wzorować będziemy się podczas tworzenia dzieła.


obraz-na-prezent-slubny