Prezent na 18


Idealny prezent na 18-tkę

Najważniejsze urodziny to oczywiście te osiemnaste. To początek dorosłego życia dla każdej młodej osoby. Jak sprawić żeby solenizant zapamiętał urodziny na długo? Oprócz super imprezy, ważny jest też odpowiedni podarunek na 18, taki który zostanie z nim na długo. Musi być to coś unikatowego, co odzwierciedli charakter obdarowywanego. 

Twój prezent musi się wyróżniać, dlatego postaw na produkt unikalny i jedyny w swoim rodzaju. Jeśli ciągle zastanawiasz się jaki prezent na 18-tkę podarować, dobrze trafiłeś. Z jednej strony musi być to coś niezwykłego i szczególnego, z drugiej strony fajnie aby miało to w sobie ciekawy i delikatny element humorystyczny.

Podarunek który wyraża osobowość

Obrazy Artistiq to idealny podarunek. Dzięki temu że wykonujemy je ręcznie i na różnego rodzaju materiałach, od obrazu na płótnie aż po grafikę na drewnie, mamy możliwość ich idealnego dopasowania do osoby.

Jeśli Twój przyjaciel jest duszą melancholijną, ułożoną i spokojną, idealnym wyborem na prezent 18 będzie rysunek węglem lub ołówkiem. Jest on bardzo szczegółowy, w odcieniach szarości i co najważniejsze uniwersalny. Rysunek ołówkiem pasuje praktycznie do każdego typu pomieszczenia.

Nasze obrazy ze zdjęcia to także idealny prezent na osiemnastkę, który pomoże wyrazić ekspresywną duszę obdarowanego, dzięki jednemu z naszych styli modern art. Są one bardzo zróżnicowane, co sprawia że każdy znajdzie w śród nich coś specjalnie dla siebie.

Jak to działa?

Zasada jest niezwykle prosta. Wysyłasz nam zdjęcie z którego mamy przygotować obraz. Przystępujemy do realizacji, co może potrwać do kilkunastu godzin - każdy projekt wykonujemy ręcznie. Następnie pozostaje wybór materiału na którym prezent na 18 zostanie wykonany. To już wszystko! Masz już 18-tkowy prezent najwyższej klasy z którego każdy będzie zadowolony.

Daj się przekonać!

Wiemy że 18 urodziny to duże wydatki nie tylko dla solenizanta, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie kod rabatowy. Wystarczy że skontaktujesz się z nami a otrzymasz dobrą zniżkę na pierwsze zakupy w naszej pracowni artystycznej!

prezent-na-18-lawowany-obraz-ze-zdjecia
przykladowy-prezent-na-18-w-formie-obrazu-na-sciane