Prezent dla szefa


Twój szef ma urodziny? Firma obchodzi ważną rocznicę? Zaistniała specjalna okazja? Z każdą taką okazją powraca jedno nurtujące pytanie - Co podarować na prezent dla szefa. Jaki prezent kupić?

Prezent klasy premium

Każdy lub marki premium, takie jak właśnie nasze obrazy. Artistiq to marka która łączy najwyższej jakości projekty i precyzję wykonania z bardzo przystępną ceną. Nasze dzieła to w 100% projekty wykonywane ręcznie przez naszych grafików, więc masz pewność że każdy będzie niepowtarzalny.

Jak może wyglądać prezent dla szefa w formie obrazu?

Portret szefa

Świetnie gdyby był to jego portret. Do tego efektu najlepiej nadaje się styl "Technika mieszana" z naszej bogatej oferty. Nic nie stoi na przeszkodzie aby wybrać również inny, wszak każdy jest indywiduum i docenia coś innego. Portret szefa to wspaniałe dzieło, które będzie dumnie gościło na ścianach firmy lub biura i z nostalgią połączoną z troską, spoglądać będzie na swój świat.

Obraz firmy

Na prezent dla prezesa nadaje się również obraz budynku firmy. Zastosowanie stylu akwareli w połączeniu z dobrej jakości zdjęciem da niesamowity efekt. Podarek tego typu jest nie tylko piękny ale również użyteczny. Ozdobi on ścianę nowej siedziby firmy, a umieszczony w strategicznym miejscu będzie niezwykle silnie oddziaływał na gości odwiedzających przedsiębiorstwo, ozdobi sale konferencyjną lub też biuro.

Portret grupowy zespołu

W mniejszych firmach załoga jak i szefostwo są ze sobą bardzo blisko. Mają codzienne wspólne relacje, utrzymują ze sobą często przyjacielskie kontakty. Dla szefa takiej firmy idealne może okazać się zdjęcie grupowe jego pracowników, przerobione na piękny obraz w wielu unikalnych stylach oraz na różnego rodzaju materiałach pasujących do każdej przestrzeni. Pamiątka taka będzie idealnym wspomnieniem po wielu wspólnych latach pracy.

Dedykacja dla najlepszego szefa

Idealnym akcentem a równocześnie unikalną opcją naszych prac jest to, że każdą możesz opatrzyć unikatowym cytatem sentencją, lub po prostu kilkoma ciepłymi słowami od siebie. Zabieg taki doda emocjonalnego charakteru i sprawi że praca będzie jeszcze bardziej unikatowa.

obraz-prezent-dla-najlepszego-szefa