Obraz Olejny

Obraz Olejny

  • Darmowa dostawa

Zamów obraz ze zdjęcia Artistiq w stylu obrazu olejnego. Doskonały na prezent lub dekorację. Gotowy do zawieszenia. Wydrukowany tuszami ekologicznymi z certyfikatem do użytku wewnętrznego.

Forma:

Wykończenie:

Rozmiar:

Brak ocen
Dodaj opinię

Obraz ze zdjęcia w stylu obrazu olejnego

Styl ten wzorowany jest na obrazach wykonanych farbami olejnymi. Projekt tworzony jest jak na papierze (kartonie) o specjalnie przygotowanym fakturowym podłożu (szpachelka malarska, masa do gruntowania położy malarskich). Opracowany grubą fakturą przy użyciu pędzla. W tle można zauważyć nawiązanie do malarstwa gestu i techniki J. Pollocka – dripping – od angielskiego określenia drip – tzn. kapać.

Darmowa dostawa

Projekt do akceptacji

Pomysł na prezent

Obraz w stylu obrazu olejnego to doskonały pomysł na prezent. Wielu z Was zadaje sobie pytanie jak wykonujemy nasze obrazy? Nasz praca to niezwykłe połączenie talentu artystycznego z techniką. W Artistiq korzystamy z tabletów graficznych z ekranami dotykowymi reagującymi na rysik. Powstały projekt możemy wydrukować na różnym podkładzie. Każdy z nich to doskonały prezent, który udekoruje każdą przestrzeń. 

1pionparallax.jpg
1pionprzed.jpg
1pion1000px.jpg

Jak zamówić?

1. Wybierz swoją konfigurację i zamów obraz

Wybierz styl obrazu, który najbardziej Ci się podoba, a następnie zdecyduj o pozostałych elementach. Możesz wybrać obraz wydrukowany na płótnie, papierze plakatowym lub na akrylu. Dostępne są także różne rodzaje wykończenia – matowe, połysk oraz Artistiq Touch. Szeroki wybór rozmiarów obrazów sprawia, że z łatwością dopasujesz je do swoich potrzeb.

2. Prześlij zdjęcie w wybrany przez siebie sposób

Po złożeniu zamówienia otrzymasz od nas wiadomość mail z podsumowaniem i potwierdzeniem złożenia zamówienia. Znajdziesz tam również informacje o tym, w jaki sposób przesłać nam zdjęcia niezbędne do stworzenia obrazu. Zdjęcia należy wysłać do nas na wskazany adres mailowy.

3. Oczekuj na projekt i wizualizację

Kiedy otrzymamy już Twoje zdjęcia, możemy przejść do realizacji projektu. Na tym etapie wykonujemy sam projekt obrazu w wybranym przez Ciebie stylu. Proces ten trwa zwykle od 3-5 dni roboczych. Następnie gotowy projekt wyślemy do Ciebie drogą mailową. W ten sposób będziesz mógł zobaczyć swój obraz i go zaakceptować lub zasugerować ewentualne poprawki.

4. Zaakceptuj przesłany projekt

Zależy nam na tym, żebyś mógł zobaczyć projekt obrazu przed jego wydrukiem. Chcemy mieć pewność, że będzie on spełniać Twoje oczekiwania i będzie Ci się podobać. Dlatego też obraz wydrukujemy dopiero wtedy, gdy zaakceptujesz wykonany przez nas projekt graficzny.

5. Odbierz przesyłkę

Gotowy obraz możesz odebrać osobiście lub wybrać dostawę na wskazany przez siebie adres. Obrazy wysyłamy za pomocą sprawdzonych firm kurierskich. Przesyłki starannie pakujemy w folię bąbelkową, żeby dotarły do Ciebie w nienaruszonym stanie.

artistiq-artystyczne-obrazy-portrety-co-nas-wyroznia.png

Co nas wyróżnia?

Dokładne odwzorowanie

Ogromne znaczenie ma dla nas jakość naszych produktów. Dużą wagę przywiązujemy do tego, żeby jak najdokładniej przenieść to, co znajduje się na ekranie na papier czy płótno. Dbamy o to, aby kolory były nasycone, a wszystkie szczegóły doskonale widoczne. Uzyskujemy to dzięki zastosowaniu profesjonalnych drukarek i certyfikowanych tuszy.

Projekt do akceptacji przed drukiem

Nasze projekty graficzne konsultujemy z klientami. Dlatego zawsze przed wydrukowaniem obrazu wysyłamy gotowy projekt do akceptacji. Na tym etapie możemy nanieść jeszcze różne poprawki. Zależy nam, żeby obraz Ci się podobał i doskonale wyglądał po wydrukowaniu.

Druk na certyfikowanych tuszach

Nasze obrazy drukujemy na certyfikowanych tuszach HP Latex, które są tuszami wodnymi. Dzięki nim mamy pewność, że kolory, kontrast i nasycenie zostaną wiernie przeniesione na papier czy płótno. Warstwa tuszu po wyschnięciu jest elastyczna oraz odporna na ścieranie. Gotowy wydruk jest suchy, trwały i bezwonny.

Obraz 3D – Artistiq Touch

Artistiq Touch to innowacyjna technologia drukowania obrazów. Za pomocą druku warstwowego na jego powierzchni powstają wybrzuszenia i zagłębienia. Efekt ten sprawia, że obraz wygląda tak, jakby był malowany farbami. Możesz więc nie tylko zobaczyć, ale również poczuć różne tekstury pod własnymi palcami.

Szybka wysyłka

Zapewniamy sprawne realizowanie naszych zamówień oraz szybką wysyłkę. Po akceptacji projektu przez klienta obraz wykonamy i wyślemy do 2-3 dni roboczych.

Opinie

Brak ocen

Brak ocen

ocena
Produkt dodany poprawnie do Twojego koszyka
plansza-informacyjna-pfr-poziom.jpg

Używamy plików cookies.

Zamknij